Delta-Impuls gaat verhuizen

Na lang overleg (sinds 2013) met de gemeente Heerenveen, zijn wij (het bestuur) twee jaar geleden tot de conclusie gekomen, dat wij beter proactief een andere zaal zouden kunnen gaan zoeken. In de zoektocht zijn verschillende zalen bekeken, maar bij elke zaal liepen wij vast op de opbergruimte, of te wel, ons materiaal konden wij nergens kwijt. Een maand of twee terug kwam één van onze leden met een zaal, waarvan wij het bestaan niet kenden. Wij zijn direct tot actie overgegaan en het bleek een goed alternatief. Afspraken gemaakt en afgelopen week is het contract ondertekend, onze speelzaal is vanaf 1-1-2017 gelegen in Haskerdijken. De exacte gegevens vind u op onze locatie info pagina.

Dit heeft ook resulteerd in een contributieverlaging van bijna 20 %. Deze informatie vindt u op onze contributie calculator.

Onze eerste speeldatum in 2017 is donderdag 5 januari en wij hop dan al onze leden op onze nieuwe locatie te mogen ontmoeten.

Via deze weg, willen wij iedereen

fijne feestdagen en een gelukkig 2017

toewensen.

Tot ziens op donderdag 5 januari 2017 in Haskerdijken.

Het bestuur.

Ps. maandag 19 december en donderdag 22 december 2016 kan nog gespeeld worden in Oudeschoot.